Ana Sayfa / HABERLER & Yorumlar / 2018 Kastamonu Günleri Maltepe Etkinlik Alanında

2018 Kastamonu Günleri Maltepe Etkinlik Alanında

2018 Kastamonu Günleri, Maltepe Etkinlik alanında gerçekleşecek.

İstanbul’da 18-21 Ekim tarihleri arasında 12.’si düzenlenecek olan Kastamonu Günleri, Maltepe Etkinlik alanında gerçekleşecek.

Kastamonulular Dayanışma Derneği (Kas-Der) tarafından organize edilen programda yöresel lezzetlerin ve el işçiliğinin yer alacağı stantların yanı sıra birçok etkinlik düzenlenecek.

Kas-Der Genel Başkanı Remzi Şen Kastamonu Günleri’ni İstanbul gündemine oturtmayı planladıklarını kaydederek, “Görev süremizin 1 ayı doldurmasının ardından daha önceden tarihi planlanan Kastamonu Günleri’nin organizasyonunu yeni yönetimimizle birlikte yapacağız. Bu yıl zaman darlığı sebebiyle hedeflerimizin tamamını hayata geçiremeyeceğimiz bir gerçek. Ancak daha önceki yıllara nazaran daha etkin bir organizasyon planladık. Yapacağımız çalışmalar neticesinde İstanbul’da Kastamonu Günlerinin gündem olmasını sağlayacağız. Kastamonu’muzun tarihini, kültürünü, turizmini, sanatını, yöresel ürünlerini ve en önemlisi de memleket sevgisini sergileyeceğimiz Maltepe Kastamonu Günlerine tüm hemşerilerimizi, Kastamonu dostu İstanbulluları ve tüm vatandaşlarımızı davet etmekten onur duyarım.” dedi.

Kaynak: İSTAMONU

İlginizi Çekebilir

Mustafa Sungur Ağabey Mevlidine Davet

Mustafa Sungur Aslanbey vakfı Mevlid tertib ediyor. Rahmetli Mustafa Sungur Ağabeyin vefat sene-i devriyesi münasebeti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla HABERLER & Yorumlar
Hüsnü Bayramoğlu Ağabeyin Hicri Yılbaşı ve Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Tebrik Mektubu

بِاسْمِهِ سُبْحَانَهُ وَاِنْ مِنْ شَيْءٍ اِلاَّ يُسَبِّحُ بِحَمْدِهِ اَلسَّلاَمُ عَلَيْكُمْ وَ رَحْمَةُ اللّٰهِ وَ بَرَكَاتُهُ …

Kapat