Ana Sayfa / HABERLER & Yorumlar / Hüsnü Bayramoğlu Ağabeyden Yeni 31 Mart Açıklaması

Hüsnü Bayramoğlu Ağabeyden Yeni 31 Mart Açıklaması

Bunu paylaşınız

31 MART SEÇİMLERİNDE REİS-İ CUMHURUMUZU VE CUMHUR İTTİFAKINI DESTEKLİYORUZ

Cennet Vatanımızda istikrarı bozmak ve hükümeti zayıflatmak için her türlü bahane istimal edilip, içerden dışardan türlü türlü şeytanlıklarla kökü dışarda dal ve budakları içerde zındıka komitelerinin memlekette anarşi çıkartmak için çalışmaları zahirken, biz Nur Talebeleri vatan, millet ve İslamiyet namına Cumhurbaşkanımızın intihap ettiği Cumhur İttifakı adaylarını destekleyerek şer odaklarının karanlık hayallerini Allah’ın avn ve inayetiyle boşa çıkarmalıyız. Memleketimizin üzerinde büyük oyunlar oynanırken küçük hesaplar içerisinde olmak ancak gafletin ifadesidir. Müminler ise uyanık olmalıdırlar.

Bu karar ve irademizi aziz milletimize beyan ederek, halkımızın teyakkuzuna vesile olmayı bir borç biliyoruz. İşte görüyorsunuz Avrupa kâfirleri ve Asya münafıkları, ezelî İslam düşmanları hepsi bir araya gelmiş cennet vatanımızı ve Cumhurbaşkanımızı hedefe koymuşlar!

Âlem-i İslam’ın son kalesi ve ümmet-i Muhammed’in ümidi olan Anadolu’da, vatan ve millet ve bu vatandaki hükümet aleyhine müthiş planlar, asayiş ve nizamın tahrip edilmesi için perde altında değil artık alenen çalışmalar yapıyorlar.

Bizler vatanımızın beka mücadelesi verdiği bu dönemde mükerreren ifade ettiğimiz ve umuma neşrettiğimiz gibi bir islam kahramanı olan ve gece gündüz mütemadiyen saldırılara maruz bırakılan fakat bütün enerjisiyle millete hizmetkârlıktan bir an dahi geri durmayıp çalışan Reis-i Cumhurumuzun yanında olup tam desteklemeyi bir vazife biliyoruz.

Muazzez Üstadımız Bediüzzaman Said Nursi yazmış olduğu bir mektuplarında;

“Evet biz dini siyasete âlet değil, belki vatan ve milletin dehşetli zararına siyaseti mutaassıbâne dinsizliğe âlet edenlere karşı; bizim siyasete bakmamıza mecburiyet-i kat’iyye olduğu zaman, vazifemiz siyaseti dine âlet ve dost yapmaktır ki, üç yüz elli milyon kardeşlerin uhuvvetini bu vatandaki kardeşlere kazandırmağa sebeb olsun.”

buyurmakla ittihad-ı islam’a işaret ediyor ve;

“Elhâsıl: Bize işkence edenlere, siyaseti asabiyetle dinsizliğe âlet etmelerine mukabil; biz de siyaseti dine âlet ve dost yapmakla bu vatan ve milletin saâdetine çalışmışız.” diyor.

Bizler de bu vatan ve milletin saadetine, İslam’ın inkişafına, ümmetin birliğine çalışan İslam Kahramanı R. Tayyip Erdoğan’ı ve Cumhur ittifakını desteklediğimizi ilan ediyoruz.

Umum Nur Talebeleri Namına

Hz. Bedîüzzaman’ın Hizmetkârı ve Talebesi

Hüsnü Bayramoğlu

Bunu paylaşınız

İlginizi Çekebilir

Bediüzzaman’ın kibrit kutusuna gizlediği Miraç Kandili mesajı

Bediüzzaman’ın kibrit kutusuna gizlediği Miraç Kandili mesajı 1948 Afyon hapishanesinde, Üstad Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla HABERLER & Yorumlar
Bediüzzaman: “Ayasofya Hristiyanlığın, İslamiyete devir ve tesliminin bir âbidesidir.”

Ayasofya Şeairdendir Ayasofya Camii İslam dininin en mühim şeairlerinden birisidir. Böyle şeairlerin muhafazası ve ihyası …

Kapat